Kamp Aramak İçin

 

Geo Camper
Çekili Karavan
282 726 8281
https://geocamper.com.tr/
Sosyal Web Sayfası
Fotoğraflar      Videolar      Kroki
Bağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 32-34 A - 59500 Çerkezköy
Mükemmel bir İç hacim & Hafiflik & Dayanıklılık dengesine sahiptir.
GeoCamper bu sayede; Mükkemel bir termal izolasyon değerine sahiptir U=0.938W/m²K
 
GeoCamper bu sayede; İster yağmur altında, ister yakıcı güneş altında, ister engebeli, en zorlu Off Road koşullarında yıllara meydan okuyan Sağlamlık & Esnekliktedir.

GeoCamper çevre dostu malzemelerden üretilmiştir , yeni teknolojiler kullanarak solar panellerle kendi enerjisini karşılar , özgürce her yerde konaklayabilirsiniz. Sizi kamplara yada kalabalık konaklama yerlerine mecbur bırakmaz.

Çeken araç için Maximum düzeyde Yakıt tasarrufu sağlar, Hafifliği ve farklı tasarımı ile standart karavanlara kıyasla çok daha düşük bir rüzgar direnci oluşturur, kuyruk tirübülansı riski çok daha düşüktür.

Kabin içi ısıtmada Maximum düzeyde Yakıt tasarrufu sağlar, standart karavanlara kıyasla çok daha kolay ısınır ve çok uzun süre iç ısısını muhafaza eder.
GeoCamper kendi enerjisini Solar Paneller ve Jel aküleriyle hiç bir yerde 220 volt şebeke ye ihtiyaç duyymadan karşılama kapasitesine sahiptir.

GeoCamper iç dizaynında tamamen üst düzey, suya dayanıklı doğal ahşap malzemeler kullanılmıştır. Hiç bir noktada deformasyona açık Sunta ,Mdf,Kavak Kontra gibi malzemeler kullanılmamaktadır.
Bu firma:1613 defa incelendi.

Burada Eksik Var Diyorsanız?