Kamp Aramak İçin

 

Aydos Karavan
Çekili Karavan
533 429 9537
https://aydoskaravan.com/
Sosyal Web Sayfası
Fotoğraflar      Videolar      Kroki
Çatalmeşe Mahallesi 167 Sokak No:5 Çekmeköy / İstanbul
Adria Mobil, 1965 yılından bu yana Adria marka eğlence araçları tasarlamakta ve üretmektedir. Yani elli yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi her Adria karavana uygulanmaktadır. 

Slovenya´ nın Novo Mesto şehrindeki tesislerde üretilen, iyi tasarlanmış, kaliteli ve ödüllü çekme karavan, motokaravan, campervan ve mobil evler sayesinde Adria markası, dağıtım ortakları ve 500´den fazla bayi aracılığıyla Avrupa´ya ve ötesine açılmıştır. 

Ancak bu başarı tesadüf değildir; şirketin güçlü tarihi ve yarım yüzyılı aşkın geçmişi sebebi ile; her zaman kararlı, tutkulu ve sorumlu insanların güçlü değerlerine sahip, çevik ve yenilikçi bir kuruluş olmuştur.

Aydos Karavan, ADRIA’ nın Türkiye Distribütörü olarak 2014 yılından bu yana karavan severlere hizmet vermektedir. 

Çekme karavan, motokaravan, campervan ve karavan/kamp malzemeleri satış hizmetine ek olarak, satış sonrası servis hizmeti ile de Türkiye’ deki karavan sektörünü canlandırmada etkin bir rol üstlenmektedir.

Alanında tecrübeli ve bu işe gönül vermiş ekibi ile, sunduğu hizmette kalite ve yenilikçiliğe dayalı bir vizyon benimseyen Aydos Karavan; tüm enerjisini karavan severlerle paylaşmaya ve hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor.
Bu firma:2554 defa incelendi.

Burada Eksik Var Diyorsanız?