2. el Karavan Pazarına Yoğun İlgi
Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği tarafından organize edilen 2.El Karavan Pazarı Çorlu yeni fuar alanında yapıldı.

Casper Karavan ve Bir Tutkudur Karavan sosyal medya sayfalarından haberleşen bir gurup karavan severin katılımı ile 21 Kasım 2022 tarihinde düzenlenen 2.le karavan pazarına ilgi yüksel seviye de oldu.

Casper Karavan sosyal medya yöneticisi ve aynı zamanda Tekirdağ Merkez Süleymanpaşada karavancı olan Metin Yıldız Biz bir gurup arkadaş uzun zamandır etkinlikler yapıyoruz, hem yurt içinden hem yurt dışından karavancı dostlarımız var, böyle bir etkinlik için davet aldık bizde karavancı dostlarımız ile katıldık, 2. el karavan pazarı karavan severler için bir fırsat oldu, karavan almak isteyenler gelip yerinde gördüler, bizde gurup olarak kamp ateşimizi yakarak eğlencemizi yaptık, bize bu fırsatı tanıyan Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği yönetimine, Renkly Fuarcılık çalışanlarına ve Çorlu Belediyesine çok teşekkür ederiz dedi.

Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Ercan Kılıçlı biz çok yeni bir derneğiz, amacımız karavan sevdasını tanıtmak, karavancı olmak isteyenleri bilgilendirmek, aklımıza böyle bir pazar kurmak projesi geldi, birincisini 20-21 Kasım tarihinde yaptık, bazı eksiklerimiz olduğunu gördük, bizim içinde bir tecrübe oldu, emeği gecenlere teşekkür ediyorum, kısmet olursa 2. el karavan pazarı ayda bir defa düzenlemek istiyoruz dedi.

2. el karavan pazarının kurulduğu alanın işletmecisi Renkli Fuarcılık yönetim kurulu Başkanı Umut Güngör yaptığı açıklamada;
Biz bu güne kadar şehrimize ve bölgemize ekonomik ve sosyal katkı sağlayacak her projenin yanında olduk, Çorlu merkezli yeni kurulan Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği yönetimi bize gereler 2. el karavan pazarı yapmak istediklerini söylediler bizde elimizden geleni yaptık, güzel bir pazar oldu, şehrimize bir katkımız olduysa ne mutlu bize dedi.

2.el karavan pazarını yerinde inceleyen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt Emeği geçenleri tebrik ediyorum, şehrimize pozitif katkı sağlayarak her projenin yanındayız, şehrimize gelen misafirlerimize hoş geldiniz diyorum dedi.
Karavancılar 20 Kasım Cumartesi akşamı yaktıkları kamp ateşinin etrafında eğlenirken, satılık karavanı olanlarda 21 Kasım pazar günü karavanlarını pazara çıkarttılar.

22.11.2021 20:36:33    (891) Okunma    

Kamp Alanları Kiralık Karavanlar Karavan Firmaları Etkinlikler
Haberler Faydalı Bilgiler İletişim