Karavanist 2022 Fuarına İlgi Yoğundu
Doğa ile iç içe olmayı sevenlerin ve rotasını maviye, yeşile çevirenlerin buluşma noktası KARAVANİST Fuarı, 08-16 Ocak 2022 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece – İstanbul’da düzenlendi.

Karavanist Fuarına Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği’de katıldı.

Doğada vakit geçirmeyi sevenler için iyi bir natif olan yeni karavan modelleri ile 2. Karavanist İstanbul Karavan ve Ekipmanları Fuarı’nda meraklıları ile buluştu.

Şehir yaşantısının koşturmacasından sıkılan, hem ulaşım hem de konaklama ihtiyacını bir arada çözmek isteyenler için önemli bir tercih olan karavanlar, 8- 16 Ocak 2022 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’da yepyeni modelleri ile görücüye çıktı. En yeni karavan modellerinin yanında en önemli markaların 4×4, SUV, hafif ticari araçlarını ve kamp malzemelerinin sergilendiği Karavanist ve Outdoorist Fuarları doğaseverlerin tüm ihtiyaçlarını ayaklarına getirdi.

Karavanist Fuaruna katılarak stand açan Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Ercan Kılıçlı yaptığı açıklamada fuarda standımıza gösterilen ilgi bizleri mutlu etti. Tekirdağ ve İlçelerinin turizm broşürlerini standımızda sergileyerek turizm elçiliği görevini üstlendik. Tekirdağ ve Trakya turizm potansiyeli açısından çok yüksek ama tanıtımda yetersiz kaldığımız da bir gerçek’ dedi.

Öte yandan 9 gün süren fuarda Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği standı ziyaretçi akınına uğradı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, İl Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdim Noyan, İyi Parti Çorlu İlçe Başkanı İlker Atasever, Çorlu Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Zeki Dobrucalı, Trakya Kalkınma Ajansı Basın Sorumlusu Akın Kocamaz, Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Beste Emre Güngör, İşadamları Müjdat Uysalcan, Umut Güngör, Sıtkı Ercan, Sezcan Memiş, Sedat Bayramlar, Öztan Ertan, Çorlulu gazeteciler Engin Anıl, Ercüment Nibat, Okyanus Feray Toprak, Faruk Yıs, Tuğberk Erdem, Kadriye Özölmezoğlu, İlkem Baydarlı Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği standını ziyaret ettiler.


Öte yandan Ergene Belediyesi tarafından da 9 gün süren fuarda 3 gün süresince katılımcılara ücretsiz boza ikramında bulunularak Meşhur Ergene bozasının tanıtımı yapıldı.

23.01.2022 22:02:40    (1011) Okunma    

Kamp Alanları Kiralık Karavanlar Karavan Firmaları Etkinlikler
Haberler Faydalı Bilgiler İletişim