Trakyada Bir İlk Doğada Yaşam Fuarı

TRAKYA’DA BİR İLK, DOĞADA YAŞAM FUARI ÇORLU’DA GERÇEKLEŞECEK,

Çorlu’da 16-22 Mayıs 2022 tarihinde açık alanda sektörün en büyük buluşması gerçekleşiyor. Karavan, kampçılık, doğada yaşam adına tüm hizmet, araç ve gereçler bu fuarda sergilenecek. Çorlu’da 18 yıldır Tarım Fuarları düzenlenen İstanbul yolu 1. Kilometrede yer alan 50 bin metrekare açık alan ilk defa gerçekleşecek olan fuara sektörün ilgisi büyük. Fuarın Resmi Adı: 1. Trakya Kamp, Karavan, Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık, natif Turizm, Arazi Araçları, Spor ve Outdoor Giyim ve Aksesuarları Fuarı.

Fuarcılık alanında 18 yıldır hizmet veren Renkli Fuarcılık tarafından organize edilen 2021 yılında yapılması planlanıp pandemi dolayısı ile 2022 yılına ertelenen fuarda sektörün farklı lider firmaları ile görüşmeler ve anlaşmalar yapılıyor.

Fuar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ana Fuar takviminde yer almakta ve KOSGEB tarafından da katılımcı firmalara KOSGEB desteği sağlanmaktadır. Fuar için şimdiden yaklaşık 20.000 özel davetiye sektör ilgililerine dağıtıldı.

Fuar firması yetkililerinden alınan bilgiye göre açık alanda 100 ün üzerinde firma farklı ürün ve çeşitleri ile başta Trakya İstanbul Marmara Bölgesi geneli, Bulgaristan Yunanistan gibi komşu ve yakın Balkan ülkelerinden de oluşacak geniş bir ziyaretçi kitlesi ile buluşturulacak.

23.02.2022 12:07:11    (2367) Okunma    

Kamp Alanları Kiralık Karavanlar Karavan Firmaları Etkinlikler
Haberler Faydalı Bilgiler İletişim