Türkiyenin En Ucuz Karavanı
NK Karavan Türkiye´nin en ucuz karavanı Masal modeliyle görücüye çıktı.

Haber sitemiz muhabirinin sorularını yanıtlayan NK Karavan Türkiye distribütörü Murat Kırkayak ´´Dar gelir gurubu karavan severler için yeni bir model tasarladık Masal adını verdiğimiz bu modelimiz; 3 metre uzunluğunda 2 metre genişliğinde ve 1.90 metre yüksekliğinde olacak´´ dedi.

Manisa´nın Ahmetli ilçesinde bulunan fabrikada seri üretimine başlanılan Masal modeli karavanın bayilere dağıtımının yapılacağını kaydeden Kırkayak ´´Yeni modelimiz için ön siparişler alınıyor, fiyatı 40 bin TL.olacak, kısmetse 1 Mayıs tarihinden itibaren teslimatlar başlayacak´´ dedi.

Masal modeli karavanın yürüyen aksamı dingil, fren ve Caplin; Al-KO veya Knoot marka olacağını kaydeden Kırkayak ´´şase kendi üretimimiz olacak. karavana dışarıdan 220 volt giriş, 100 Lt su deposu için su girişi giriş olacak´´ dedi.

Maliyetleri minimize etmek için Standart modelde buzdolabı ve ocağı vermediklerini kaydeden Kırkayak ´´Buzdolabı, Mutfak ocağı, Güneş Panelleri, vebasto gibi ekipmanlar standart modelde yok, opsinyonel düşündük ihtiyacı olan alsın´´ dedi. 

Masal modeli çekme karavanın fabrika çıkış ağırlığının 600 kğ. civarında olduğunu kaydeden Kırkayak ´´İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılı süreçte herkesin bir karavanı olsun istedik dar gelirli insanlarında karavan sahibi olmasını istedik bu maliyetler ile bu modeli çıkartabildik, diğer aksesuarları isteyenler için opsiyonel verebiliriz´´ dedi

Model hakkında detaylı bilgi ve sipariş için 0533 341 01 23 nolu telefondan bilgi alabileceklerini kaydeden Kırkayak ´´şimdiye kadar 20 sipariş aldık siparişlerimizi 1 Mayıs tarihinden itibaren teslim etmeye başlayacağız´´ dedi.

07.03.2022 22:48:43    (1783) Okunma    

Kamp Alanları Kiralık Karavanlar Karavan Firmaları Etkinlikler
Haberler Faydalı Bilgiler İletişim