Kamp Aramak İçin

Camp Rumelifeneri
   532 208 6646    
Ücret: 150 TL.
 
 
   
   
   
   
   
   
   
 
           
 

 İŞARETLERİN ANLAMI?

GÜNCELLEME: 15.04.2022

           
Açıklamalar:

Karavan Kamp Gecelik Fiyatı 150 TL. + Elektrik

Karavan Kampımız, tarihi Sarıyer Rumelifeneri köyünde yer almakta olup deniz ve ormanın buluştuğu, şehre yakın ancak bir o kadar da sahip olduğu özellikleriyle şehirden uzak, huzurlu, sakin ve eşsiz konumuyla İstanbul’da fark yaratmaktadır. 

Kampımız yaklaşık 16 dönüm arazide bulunmakta olup Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından verilen resmi kamping ruhsatıyla faaliyetlerini yerine getirmektedir. 

Kampımızın içerisinde 2 adet kapalı bina yer almaktadır.  Kampımız 2. Etabımızla birlikte 140 adet karavan kapasitesine sahiptir.

Karavan park yerleri Avrupa standartlarında çizilen ve uygulanan proje ile tek tek belirlenmiş olup park parsellerinin yanlarına her bir karavan için ayrı ayrı elektrik (16 Amper Elektrik), su, gri su gider ve kaset dökme hatları çekilmiştir.

Kampımızda daimi çalışan ve yaşayan görevli ailemiz bulunmakta olup 7-24, 365 gün hizmet verilmektedir. Kapalı ortak alanımız da dahil olmak üzere kamp giriş-çıkış kapıları, kamp etrafı ve içerisi kamera sistemiyle izlenmektedir.

 Kampımız, denize 500 metre mesafede olup etrafı devlet ormanlarıyla çevrelenmiştir. Bulunduğumuz nokta tali yolun 2 parsel altında olması nedeniyle etrafımızda her hangi bir araç yoğunluğu bulunmamakta, giriş çıkışlarda yoğunluk yaşanmamaktadır. 

Kampımız Rumelifeneri Sahil ve kaleye 1 km, Garipçe sahile 3,5 km, Sarıyer Merkeze 10 km, Maslak Mahallesine 20 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 35 Km, 
 Yorumlar:   YORUM / BİLGİ EKLE

YORUM YAPILMAMIŞ