Kamp Aramak İçin

Mavi Göl Karavan Kamp
   538 683 1300    
Ücret: 0 TL.
 
 
   
   
   
   
   
   
   
 
           
 

 İŞARETLERİN ANLAMI?

GÜNCELLEME: 01.06.2022

           
Açıklamalar:

Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı;
Mavi Göl’de ise yaklaşık 4 bin metrekare alan üzerine 15 adet kapasiteli karavan park alanı bulunmaktadır.

Ankara’nın Mamak İlçesine bağlı Kayaş yakınlarındaki Mavi Göl, Başkentlilerin tercih ettiği rekreasyon alanlarından biridir.

Şehir merkezine en yakın dinlence mekânlarından biri olan ve 2 bin 120 dönüm arazi içinde Ankara’nın en doğal göl yapısına sahip Mavi Göl; huzur ortamı, yeşili ve mavisiyle huzur dolu bir Başkent köşesidir.

İsmini aldığı Mavi Göl, toplam 600 dönümdür. Alanda 2 adet işletme binası, 15 Adet güvenlik kulübesi, 6 adet WC bulunmaktadır.

Su bisikletleriyle, ailelere hitap eden bin 245 dönüm piknik alanıyla, piknik masaları, kapalı çardakları ve barbeküleriyle çocuklarınızla, arkadaşlarınızla harika bir hafta sonu geçirebileceğiniz serin ve eşsiz bir ortamdır.

Park içinde voleybol, basketbol ve futbol sahaları, spor aletleri, 15 adet çocuk oyun alanı ve koşu yolu bulunmaktadır. Toplam 3 bin 800 araç kapasiteli otoparkı ile ulaşım sorunu yaşatmayan Mavi Göl de ziyaretçiler için 6 adet de büfe bulunmaktadır.

Ankara´nın merkezine sadece 12 kilometre uzaklıkta olan Mavi Göl; aydınlatması, güvenlik hizmetleri ve temizliğiyle de Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin halkımıza sunduğu yaşam alanlarından biridir.
 Yorumlar:   YORUM / BİLGİ EKLE

YORUM YAPILMAMIŞ