Kamp Aramak İçin

Karatay Karavan Parkı
   332 350 1313    
Ücret: 0 TL/Gün
 
 
   
   
   
   
   
   
   
 
           
 

 İŞARETLERİN ANLAMI?

GÜNCELLEME: 

           
Açıklamalar:

Karatay Karavan Parkı’nda konaklayan ziyaretçiler için her şey düşünüldü. Doğayla iç içe olma fırsatı sunan Karatay Karavan Parkı’nda ziyaretçilerin daha rahat vakit geçirebilmeleri için tuvalet, lavabo ve banyo imkânının yanı sıra ücretsiz elektrik ile su imkanı da bulunuyor. Ziyaretçiler ayrıca, Karatay Karavan Parkı’nın hemen bitişiğinde bulunan Karatay Şehir Parkı ve Karatay Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ni gezmeden Konya’dan ayrılmıyor.

Karatay Belediyesi karavan parkında ziyaretçiler için her şey düşünülmüş. Karavan aracı için 50m2’lik park ve 15 m2’lik çadır alanı dışında doğa ile iç içe olma imkanı bulunan karavan parkında ziyaretçilerin daha rahat vakit geçirebilmeleri için, otopark, masa, ocak, çeşme, havuz ve çocuk oyun alanları da bulunuyor. Ayrıca ziyaretçiler, karavan parkı çevresinde bulunan piknik alanı, hobi bahçesi ve hayvanat bahçesini gezme imkanı da buluyor.

 Yorumlar:   YORUM / BİLGİ EKLE
Mayıs 2022 tarihinde 3 gün konakladık. Konya belediyesi tarafından ücretsiz olarak hizmet veren (3 gün ile sınırlı) sessiz ,sakin ve huzurlu bir karavan kamp ve park yeri. Her karavan başında su ve elektrik mevcut. Görevliler tarafından WC-Duş bölümleri sürekli temizleniyor. 300 veya 400 mt ilerisinde Konya içinde seyahat edebileceğiniz tramvay hattı mevcut.
 Rumuz:kedilibirkaravanhikayesi İP:5.27.47.207  Zaman:09.06.2022 09:11:46

Burada Eksik Var Diyorsanız?